آرشیو جشنواره ها

/آرشیو جشنواره ها
آرشیو جشنواره ها2020-01-23T16:20:27+03:30

جشنواره برگ برنده (پاییز98)

جشنواره فروش پاییزی “برگ برنده” به پایان رسید . مهلت خرید مجدد از طریق کارتهای تخفیف تا پایان فصل پاییز بود.

جشنواره آب و هوای اسنوایی

جشنواره فروش تابستانی “آب و هوای اسنوایی” از تاریخ یکم مرداد ماه ۹۸ آغاز و در پانزدهم مهر ماه ۹۸ به پایان رسید . بدیهی است کارت تخفیف این جشنواره به محصولاتی تعلق می گیرد که خرید ، پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده باشد .

برای آگاهی بیشتر اینجا کلیک کنید

جشنواره استثنوایی (قرعه‌کشی یک میلیاردی) اسنوا

قرعه‌کشی یک میلیاردی اسنوا،‌ برای خریدارانی که محصولات سبد کالای اسنوای خود را تا پایان خردادماه ۱۳۹۷ نصب نموده‌اند، بعدازظهر سه شنبه یازدهم تیرماه ۹۸ در جزیره زیبای کیش در حضور ناظر رسمی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

برای آگاهی بیشتر اینجا کلیک کنید

جشنواره پائیزی اسنوا

جشنواره “فروش زمستانی اسنوا ” از تاریخ دهم بهمن ماه ۹۶ آغاز و سی و یکم فروردین ماه ۹۷ به پایان رسید . بدیهی است کارت تخفیف این جشنواره به محصولاتی تعلق میگیرد که خرید ، خرید و پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده باشد .

جشنواره پائیزی اسنوا

جشنواره ” فروش پائیزی اسنوا ” از تاریخ بیست و پنجم مهر ماه ۹۶ آغاز و پانزدهم دی ماه ۹۶ به پایان رسید . بدیهی است کارت تخفیف این جشنواره به محصولاتی تعلق میگیرد که خرید ، پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده باشد .

جشنواره تابستانی اسنوا

جشنواره ” فروش تابستانی اسنوا ” از تاریخ یکم مرداد ماه ۹۶ آغاز و سی ویکم شهریور ماه ۹۶ به پایان رسید . بدیهی است کارت تخفیف این جشنواره به محصولاتی تعلق میگیرد که خرید ،پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده باشد .

جشنواره ماه مهربانی اسنوا

جشنواره “فروش ماه مهربانی اسنوا ” در تاریخ ششم خرداد ماه ۹۶ آغاز و ششم تیر ماه ۹۶ به پایان رسید . بدیهی است کارت تخفیف این جشنواره به محصولاتی تعلق میگیرد که خرید , پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده باشد .

جشنواره بهاری اسنوا

جشنواره “فروش بهار اسنوا ” در تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه ۹۶ آغاز و پنجم خرداد ماه ۹۶ به پایان رسید . بدیهی است کارت تخفیف این جشنواره به محصولاتی تعلق میگیرد که خرید , پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده باشد .

جشنواره هفت سین

جشنواره هفت سین در تاریخ یکم اسفند ماه ۹۵ آغاز و در تاریخ پنجم اردیبهشت ماه ۹۶ پایان یافت . فعالسازی کارت تخفیف ,جهت محصولاتی که خرید , پذیرش و نصب آنها در این بازه زمانی انجام شده است , تا پانزدهم اردیبهشت ماه , امکانپذیر میباشد

جشنواره اسنوبال

جشنواره زمستانی اسنوبال از 15 دی ماه 1395 آغاز و در تاریخ 30 بهمن ماه 1395 به پایان رسید.

فصلانه پاییزی

فصلانه ی پاییزی اسنوا در تاریخ دهم دی ماه ۱۳۹۵به پایان رسید

جشنواره تابستانی

جشنواره تابستانی اسنوا در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ به پایان خواهد رسید. , بدیهی است خریدمحصولات مشمول جشنواره در صورتی امکانپذیرست که پذیرش و نصب محصول انجام شده باشد.

جشنواره بوی عیدی

جشنواره بوی عیدی اسنوا در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ به پایان رسیده است , بدیهی است نمایندگان خدمات پس از فروش به محصولاتی که پس از این تاریخ نصب و راه اندازی شود کارت تخیف ارائه نخواهند کرد ؛ در ضمن فعال کردن کارت تخفیف و ارائه آن به فروشگاهها تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ معتبر میباشد .